Aktualnościprzemek

Nowy zespół, a w nim znani artyści – No!No!No! wydają płytę!

Aktualnościprzemek

nonono.jpg Nowy zespół, a w nim znani artyści – No!No!No! wydają płytę!

Ostatnio jak grzyby po deszczu wyrastają supergrupy, których skład tworzą członkowie znanych zespołów. W Wielkiej Brytanii triumfy święciło niedawno The Last Shadow Puppets, a w Stanach Zjednoczonych w ubiegłym roku powstało The Dead Weather i Them Crooked Vultures. Polska nie pozostaje w tyle. 26 marca płytę wyda rockowa, koleżeńska formacja No!No!No! A zapowiada się bardzo ciekawie…

Pod tajemniczą nazwą No!No!No! kryją się: Tomek Makowiecki oraz Wojtek Powaga i Przemek Myszor – gitarzyści Myslovitz. Chociaż zespół powstał w 2008 roku, pomysł na wspólne granie zrodził się już kilka lat temu. Próbką połączenia muzycznych sił był występ podczas Fryderyków w 2007 roku, jako Dollars In The Eyes. Członkowie No!No!No! podkreślają, że zamierzonym efektem tej współpracy było stworzenie czegoś odmiennego od tego, co robili dotychczas. I podobno im się to udało. Na płycie będzie można usłyszeć fuzję elektroniki i akustyki, fortepianu, gitar i syntezatorów. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór “Doskonały pomysł”.

No!No!No! oprócz płyty, która ma się ukazać 26 marca (jej producentem jest Marcin Bors), planują trasę koncertową. Na scenie wspierać ich będą Michał Mioduszewski i Damian Pielka, towarzyszący na co dzień Lechowi Janerce.

Granie z przyjaciółmi z innych zespołów to dobra odskocznia od rutyny długiego grania w jednym składzie. Czy No!No!No!, tak jak zespoły przytoczone na początku, skazani są na sukces? Przekonamy się o tym już niebawem.

Kamila Madajczyk