Aktualnościprzemek

Orange Warsaw Festival ogłasza

Aktualnościprzemek

Orange Warsaw Festival 2016 ogłasza

Co zabrzmi na Służewcu.

Na tę informację czekaliśmy już długo od momentu, gdy warszawska impreza zmieniła głównego organizatora. Na zeszłorocznej edycji wieszano psy za niskiej jakości line-up, wysoką cenę biletów niewspółmierną do jakości. Nie możemy zapomnieć także tej słynnej wpadki działu marketingu z obniżaniem cen wejsciówek przed samą imprezą. Po fiasku poprzedniej edycji organizacją zajął się Alter Art – agencja odpowiedzialna m.in. za Open’er czy Selector Festival. Przed nimi trudne zadanie odzyskania twarzy i przywrócenia świetności marki Orange Warsaw, która będzie świętować swoją dziewiątą edycję. Czy sprostali oczekiwaniom? Przekonajcie się sami.

Festiwal odbędzie się 3-4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Pierwsi artyści to:

3 czerwca – Lana Del Rey, Skunk Anansie, Die Antwoord, Tom Odell, XXANAXX

4 czerwca – Skrillex, Editors, Daughter, MØ, Julia Marcell

W porównaniu z rokiem ubiegłym, Alter Art zrezygnował z ogromnej ilości scen skupiając sie jedynie na dwóch – Orange Stage i Warsaw Stage. Każdego dnia ma zaprezentować się około dziesiątki wykonawców. Po ogłoszonych już artystach można spodziewać się, że dobór muzyki będzie zdecydowanie odbiegać od wersji proponowanej przez Rochstar. W miejsce młodzieżowego rocka postawiono na nazwy duże, cieszące się sporą popularnością. Czy to dobra recepta na festiwal, który kiedyś miał konkurować z Open’erem? Nie jestem do końca przekonany, szczególnie, że teraz mają wspólnego organizatora. Niemniej jednak, przekonamy się o zasadności tej decyzji już w czerwcu.

Sprzedaż karnetów rusza już jutro. Karnety Early Bird w promocyjnych cenach 349 PLN (dla klientów Orange 297 PLN) będą dostępne do 21 marca. Po upływie tego terminu lub wyczerpaniu puli, karnety będą dostępne w sprzedaży w cenach 379 PLN (dla klientów Orange 322 PLN). Tego samego dnia do sprzedaży trafią bilety jednodniowe w cenie 219 PLN (dla klientów Orange 186 PLN) oraz bilety ze zniżką dla dzieci.

Kuba Serafin