Aktualnościprzemek

Pierwsze urodziny Music of The Future

Aktualnościprzemek

Pierwsze urodziny Music of The Future

Ta seria trwa już rok! I nie zwalnia tempa! Tym razem usłyszymy FaltyDL i Dark Sky.

Music of The Future to seria imprez, która konsekwentnie od roku sprowadza do Polski producenckie i didżejskie gwiazdy zagraniczne. Każdego miesiąca w ramach cyklu prezentowali się najciekawsi, zdaniem organizatorów, twórcy elektronicznej alternatywy z różnych stron świata, byli to: Kowton, Bok Bok, L-Vis 1990, George FitzGerald, Nguzunguzu, Dubbel Dutch, Lil Silva, Cosmin TRG, Lando Kal, Kingdom, Addison Groove, Mosca, Ikonika, Om Unit, Karenn, czyli Blawan i Pariah oraz Jam City.

Po roku przyszedł czas na jubileusz, z tej okazji nie jeden headliner, ale aż trzech pojawi się na lipcowej imprezie. Dwójkę z nich już znamy, są to FaltyDL oraz Dark Sky. Trzeci headliner, miejsce imprezy, ceny biletów oraz supporty zostaną ogłoszone wkrótce.

FaltyDL (USA)

Drew Cyrus Lustman vel FaltyDL należy do grona najciekawszych producentów swojego pokolenia. Muzyka FaltyDL to na wskroś oryginalna synteza tak rozmaitych stylistyk jak UK garage, bass music, hip-hop, IDM, electro, house, jungle, ragga, funk, soul, nawet jazz oraz disco. Prywatnie Lustman jest zapalonym kolekcjonerem winyli i zagorzałym fanem Luke’a Viberta (ma ponoć kolekcję wszystkich płyt, jakie Brytyjczyk kiedykolwiek wydał pod wszelkimi aliasami, których było, bądź co bądź, całkiem sporo!). Zanim został producentem elektroniki, grał na basie w zespole jazzowym i… zawijał sushi. Po godzinach dorabia jako nauczyciel. Jak sam przyznaje, nie jest zbyt zabawową jednostką i jedyne imprezy, na które chodzi, to te, na których sam gra. A najbardziej lubi siedzieć w domu, spokojnie spędzając czas ze znajomymi, wśród których znajdują się choćby James Blake i Oliver Johnson (Dorian Concept).

Dark Sky (UK)

Dark Sky to trójka brytyjskich didżejów i producentów, którzy od 2009 roku połączeni miłością do tej samej muzyki zdecydowali się na stworzenie tria tworzącego tracki czerpiące z przekroju wielu gatunków. Ich debiut przypadł na kilka miesięcy po sformowania składu i został wydany przez Black Acre. Nagranie spotkało się z tak dobrym przyjęciem, że Dark Sky zostali zaproszeni do przygotowania remixów między innymi dla The XX czy Kelis. W zeszłym roku label należący do Modeselektora wydał ich czwartą już EP-kę zatytułowaną “Radius”. W tym roku nie pozwolili o sobie zapomnieć wracając do pierwotnej wytwórni, gdzie wydali “Black Rainbows” EP, na której znalazł się wielbiony w środowisku Totem. Kolejna EP ma się pojawić w sprzedaży w najbliższych miesiącach.

1. urodziny Music of The Future
FaltyDL oraz Dark Sky
20.07.2012, start: 20:00
Warszawa, TBA

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: materiały prasowe