Aktualnościprzemek

Ile jesteś w stanie znieść?

Aktualnościprzemek

Ile jesteś w stanie znieść?

Przekonaj się, jaki masz próg wytrzymałości. Poznaj Threshold! Poznaj bas ściskający serce!

Threshold to nowy cykl imprezowy – na najwyższym poziomie – ze starannie wyselkcjonowanymi gwiazdami i najlepszą z możliwych oprawą audio-wizualną! Bez zbędnego gadania, za to z dużą ilością miażdżącego basu na jednych z najlepszych soundsystemów w Warszawie. Pierwsza edycja to nie tylko b-day hrabiego, ale także okazja do poznania ADO z Wielkiej Brytanii!

ADO (UK) (Blood Music)
Chociaż zaczął być rozpoznawalną postacią w świecie elektroniki już parę lat temu, dopiero ostatnia EP-ka “The Ultra” wydana pod koniec września 2011 przyniosła mu upragniony sukces. Najważniejsi i najbardziej poczytni recenzenci i znawcy stwierdzili, że jest bezbłędny. Więc pewnie jest. Sprawdźcie sami!

FREAK SLAUGHTER (OMGiTM)
Solowy projekt założony w 2010 roku przez zabójcę parkietów i zawodowego imprezowicza z Warszawy. Nazwa przedsięwzięcia jest odzwierciedleniem jego prawdziwej osobowości. Lubuje się bowiem w trudnych, brudnych i przesterowanych dźwiękach. Długo budował swój styl, zaczynając od hardstyle, poprzez wiele gatunków house’u, a nawet metalu czy punkrocka. Wreszcie, po wielu eksperymentach w produkcji muzyki osiągnął swe przeznaczenie w Electro Trash’u

HRABIA+ (jedynewyjscie.pl)
Jedno z najciekawszych odkryć warszawskiej sceny zeszłego roku. Hrabia swoją przebojowością i energią, jaka udziela się podczas jego występów otworzył sobie drzwi do najpopularniejszych klubów i największych imprez w Polsce. W ciągu kilkunastu miesięcy działalności, supportował takie gwiazdy jak: Zombie Kids (ESP), Boomzers (IT), Designer Drugs (USA), Cool Kids of Death, D4D, Late of the Pier (UK), Les Petits Pilous (FR) oraz zwiedził większość miast liczących się w klubowym światku. Uczestniczył w słynnej już Totalnej Rozwałce, grał imprezy w Ameryce Południowej, współtworzy kultowe już “Kolacje Czwartkowe”.

ALCOWHORE
Może go widziałeś gdy włóczył się po Poznańskiej. Może stał na dworcu pod McDonaldem, może próbował wbić się na krzywy ryj do Mariota. Muzyka którą gra jest tak połamana, ciężka i niszcząca. Bas, który łamie żebra, świdrująca uszy góra i środek po którym z nosa leci krew – to jego żywioł. Trash, dubstep, moombahton, dutch – to jest to co kocha. I choć czasem zapuszcza się w lżejsze dźwięki, to generalnie im cięższe electro, tym lepiej się czuje. I gdy znudzi ci się już ugrzeczniony house, wtórne disco i wszystko co mają do zaoferowania tysiące innych kolektywów – Alcowhore zawsze was powali świeżą dawką surowego mięsa.

TWIN PRIX
Przeznaczenie niejedno ma imię. Gdyby Morrison nie spotkał Manzarka nie powstałby The Doors, gdyby Adam nie spotkał Ewy nie byłoby ludzkości, a gdyby Neo nie spotkał Morfeusza wszyscy żylibyśmy w Matrixie. Action Ken i Barbie Boy, mimo, że zrodzeni z jednego łona, tułali się po świecie nieświadomi swej obecności do czasu, gdy na jednej imprezie, gdzieś pomiędzy bitami, ich palce spotkały się na przycisku CUE. W ich głowach pojawiła się iskra zrozumienia a przed oczami zaświtał ten sam prosty pomysł – zniszczyć świat muzyką. Ich znakiem rozpoznawczym stało się mocne elektro, świeży house, indie i post-rock z najwyższej półki a do tego trzynaście ton szaleństwa które na każdej imprezie spuszczali na ludzi. Teraz najwyższa pora, żebyś Ty przekonał się jak brzmią Barbie Boy i Action Ken w akcji.

HERODSKY (whopwhop.pl)
Dj, producent oraz organizator imprez. Związany ze sceną alternatywnej muzyki klubowej. Jego sety charakteryzuje muzyka z pogranicza gatunków Funky, Future Garage, Dubstep, Electro. Jest odpowiedzialny za serwis internetowy Whopwhop, który ma na celu propagowanie ambitnej muzyki elektronicznej.

O.B.F.N. (whopwhop.pl)
Człowiek, którego pseudonim jest tak długi, że nie mieści się na plakatach i trzeba go skracać do czterech prostych liter jak O, B, F i N. Jego sety to mieszanka future techno, house’u, UK funky oraz innych ambitnych i energetycznych brzmień. Tam gdzie się da stara się robić swoje, ale gdy ludzie naprawdę pragną “mięsa” zarzuca na ruszt wyśmienite muzyczne kąski spod znaku bass&electro. Związany z muzyką od czasów dzieciństwa, współtworzy serwis whopwhop.pl oraz organizuje imprezy.

THRESHOLD!

19.11.2011 / sobota

Jedyne Wyjście ul. Inżynierska 3 /druga kamienica, trzecie piętro/

Start: 21:00 | Wjazd 10 PLN

ADO (UK) (Blood Music)
FREAK SLAUGHTER (OMGiTM)
HRABIA+ (jedynewyjscie.pl)
ALCOWHORE
TWIN PRIX
HERODSKY (whopwhop.pl)
O.B.F.N. (whopwhop.pl)

Info: materiały prasowe organizatora

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym imprezy.