Aktualnościprzemek

Jedyne Wyjście na wygnaniu, czyli Pink Kong Rec. Prezentuje:

Aktualnościprzemek

Jedyne Wyjście na wygnaniu, czyli Pink Kong Rec. Prezentuje:

Elektrische.TV Starter Tour.

Jeżeli jeszcze nie wszyscy wiedzą o kłopotach świeżo utworzonego miejsca z muzyką elektroniczną na Pradze, to informujemy: Jedyne Wyjście musi zawiesić działalność na wrzesień. Mimo ambitnych bookingów nie ma mocnych na urzędowe błędne koło wywołane przez sąsiedzki donos najemców z Inżynierskiej. Ale jest inna Praga – Praga kultury i imprez, która pomaga i dlatego też Jedyne Wyjście działa na wygnaniu: Odsłona electro w Saturatorze!

Wczesną jesienią AD 2011 planujemy właśnie tam start wielkiej elektronicznej komety.

“Starter”, bo tak będzie się nazywać nowe wydawnictwo Pink Kong Rec., to debiutancka EPka Szymona Weissa, który zarówno w swoim wydaniu solo (Elektrische.TV), jak i członek zespołów AXMusique, czy Yummy Cake, na scenach i parkietach debiutantem na pewno nie jest. Rakietę, czyli EPkową trasę promującą, odpalamy w centrum dowodzenia stolicą – na Pradze. W trakcie imprezy będziemy świadkami absolutnej prapremiery utworów, które dopiero czekają na wyjście w eter.

Prezes Szymon już ostrzy swoje pałki i poleruje lakierki, aby wykrzesać z Was ogień potrzebny do wystart(er)owania. Za sobą będzie mieć swoich wydawców i agentów z Pink Kong Records, którzy po wakacjach są żądni rzędów dusz.

Zapraszamy!

ELEKTRISCHE.TV STARTER TOUR
09.09.2011
Saturator, Warszawa
11 Listopda 22
start: 22:00
wjazd: 5/10pln
before & after: Vira, Draq, Elektrische.TV (dj)

info: materiały prasowe Pink Kong Agency

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia.