Aktualnościprzemek

Playlista Misi Furtak w WiMP

Aktualnościprzemek

Playlista Misi Furtak w WiMP

Zobacz jakie utwory znalazły się na playliście przygotowanej przez wokalistkę Tres.B.

Misia Furtak jako pierwsza polska artystka przygotowała zestaw utworów dla skandynawskiego muzycznego serwisu streamingowego WiMP. Oto co sama artystka mówi na temat playlisty: “Temat niedospania mam bardzo na czasie, więc uznałam, że ta playlista może mieć tylko jeden motyw. Wybrałam czternaście utworów o snach i spaniu, które ładują mi baterie.” Wśród jej wyborów pojawiają się tacy giganci muzyki jak David Bowie i jego “An Occasional Dream” czy “Last Night I Dreamt That Somebody Loved Me” w wykonaniu legendy rocka alternatywnego, zespołu The Smiths. Na playliście znalazły się także utwory takich zespołów jak Seapony czy Efterklang.

Wszystkich utworów wybranych przez Misię Furtak można posłuchać na WiMP pod tym linkiem po zarejestrowaniu się w portalu – Playlista Misi Furtak.

Jak już wspomnieliśmy, playlista składająca się z wyborów Misi, to pierwsze zestawienie wybrane przez polskiego artystę dla WiMP. W kolejce czekają kolejne playlisty, układane przez najwybitniejszych polskich reprezentantów różnych gatunków muzycznych. Warto wspomnieć iż na stronie WiMP można przesłuchać playlisty przygotowane przez takich artystów jak Pearl Jam, Hurts czy Feist.

info: materiały prasowe