Aktualnościprzemek

Pożegnalna trasa Maybeshewill

Aktualnościprzemek

Pożegnalna trasa Maybeshewill

Dwa ostatnie koncerty w Polsce.

Po 10 latach wspólnego grania Brytyjczycy z Maybeshewill postanowili zakończyć działalność. Od lutego rozpoczynają swoją pożegnalną trasę koncertową, które obejmuje również Polskę.

“Kiedy zaczynaliśmy ten zespół ponad dziesięć lat temu był to tylko projekt z sypialni, a tak naprawdę nigdy nie wyobrażaliśmy sobie gry na żywo. Każda kolejna, mała rzecz, jaką osiągaliśmy od tamtego czasu była zarówno zaskoczeniem, jak i niesamowitym bonusem. Pięciu z nas spędziło ostatnie kilka lat na wycieczce po świecie, odwiedzając wiele niesamowitych miejsc i poznając jednych z najlepszych ludzi, jakich moglibyśmy sobie wyobrazić do spotkania, zarówno na scenie, jak i poza nią. Szansa na to, żeby robić to, co robiliśmy przez większość naszego dorosłego życia, była jak życie w jakimś szalonym śnie, ale ostatecznie trzeba wrócić do rzeczywistości. Wydaje mi się, że właśnie teraz to robimy.” – komentują Brytyjczycy.

“Pomyśleliśmy o nazywaniu tego przerwą albo właśnie mówieniu, że pewne sprawy są ponad, jeśli jednak jesteśmy szczerzy całkowicie od początku, to nie możemy zmuszać się do położenia naszych stóp stanowczo w którymkolwiek obozie. Są liczne osobiste powody, dla niektórych z nas, dlaczego to musi się zdarzyć. Dla innych jestem pewny, że woleliby kontynuować, ale natura zespołu oznacza, że musisz znaleźć rozwiązanie, które odpowiada każdemu i to jest to, co robimy tutaj. Dlatego zdecydowaliśmy, że będą to nasze ostatnie koncerty.” – tak zapowiedzieli pożegnalną trasę muzycy.

17.03.2016, godz.19:00
Hydrozagadka, Warszawa

bilety: 40/45/50 zł
wydarzenie FB

18.03.2016, godz.19:00
Firlej, Wrocław

bilety: 40/45/50 zł
wydarzenie FB

źródło: materiały prasowe organizatora