Aktualnościprzemek

Robodrom na trzecim piętrze już jutro w Jedynym Wyjściu!

Aktualnościprzemek

Robodrom na trzecim piętrze już jutro w Jedynym Wyjściu!

A jaki ładny plakat!

W pierwszy listopadowy czwartek w nowym klubie na Inżynierskiej dziać się będą rzeczy niesamowite. Jak mówią o sobie muzycy z Robodromu: “Gdyby nas z czymś porównywać, to jest coś, między klubowym Mouse on mars a cyrkowym Bonaparte”, co już zapowiada niebanalny klimat przedziwnej robodromowej elektroniki, na którą składa się trochę lat 80, trochę ambitnych tekstów, trochę przebojowości, dużo dymu! W tym właśnie tonie praskie Jedyne Wyjście startuje z koncertami w czwartki.

Na koncertach Robodromu wszyscy tańczą, bo bity są konkretne, ale nie nudne i przewidywalne. Jeśli nie będzie już gdzie tańczyć, wtedy można będzie się wsłuchać i mocniej skupić się na tekstach, które należą do prawdziwych smaczków w przypadku tej formacji. Muzycy starają się, żeby każdy koncert wyglądał inaczej – często występom towarzyszą dodatkowe atrakcje: przebrania, gościnne akcje w wykonaniu zaprzyjaźnionych artystów, niebanalne instrumenty, przeróbki istniejących utworów. Co spotka publikę w czwartek na Pradze? Nie wiadomo. Wiadomo, że Robodrom nie lubi nudy.

Wesoła elektronika przełamana współczesną poezją codzienności to idealne rozwiązanie na listopadowy wieczór w klubie. Niepowtarzalne przeżycia muzyczno – wizualne zapewnią: Grzegorz Drojewski – charyzmatyczny wokalista, tekściarz i kurator słowa; Tomasz Robaczewski – tekściarz, śpiewak i aranżer, który z chaotycznych dźwięków tworzy symfonie, oraz gościnnie zagra Maciej Zych, który kiedy nie śpi, gra na saksofonie i klawiszach.

ROBODROM NA TRZECIM PIĘTRZE
3.11 / 21:00 / WSTĘP: 10 ZŁ
klub Jedyne Wyjście, ul. Inżynierska 3
druga kamienica, trzecie piętro

Info: materiały prasowe organizatora