Aktualnościprzemek

Sade na pierwszym koncercie w Polsce

Aktualnościprzemek

Sade na pierwszym koncercie w Polsce

W listopadzie po raz pierwszy wystąpi u nas bogini ballady – Sade.

Z uwagi na rewelacyjne recenzje i wspaniałe reakcje publiczności na niedawno zakończoną wiosenną trasę, zespół Sade ogłosił, że powraca do Europy tej jesieni na kolejne koncerty. Odbędą się w Niemczech, Szwajcarii, Danii oraz – po raz pierwszy – w Polsce.

Wielki powrót Sade na scenę nastąpił minionej wiosny – zagrała dla ponad 150,000 ludzi w 21 krajach. Niezapomniane występy zespołu łączyły w sobie klasyczne brzemienia Sade z oszałamiającą grafiką Sophie Muller, dając niepowtarzalne doświadczenie koncertowe. Podczas dwugodzinnego występu fani zabierani są w podróż przez ponadczasowe hity artystki -  od uwielbianej przez tłumy piosenki “Smooth Operator” do namiętnej bluesowej ballady “Jezebel”. Set lista zawiera także kompozycje z uznanego przez krytyków albumu “Soldier of Love”, który w Polsce pokrył się niedawno Diamentową Płytą i był oficjalnie najlepiej sprzedającym się zagranicznym krążkiem 2011 roku.

Zany z unikalnego i ponadczasowego brzmienia głos wokalistki w trakcie trwania swojej 27-letniej kariery, stał się rozpoznawalny na calym swiecie a jej ballady bujają i rozkochują wszystkich sluchaczy bez względu na szerokość geograficzną.

Sade

 11 listopada 2011
ATLAS ARENA, Łódź

 

Ceny biletów:
259 zł – niepełnosprawni
275 zł – trybuny, płyta tył
330 zł – trybuny, płyta przód

Niepełnosprawni: bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłane maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl.

Więcej informacji na www.sade.com

Info: materiały prasowe organizatora