Aktualnościprzemek

Selector ogłasza!

Aktualnościprzemek

ladytron.jpg Selector ogłasza!

Poznajemy kolejne gwiazdy Burn Selector Festival.

3. edycja krakowskiego Burn Selector Festiwal nabiera rumieńców. Do ogłoszonych La Roux, Crystal Castles, Klaxons, Does It Offend You, Yeah?, The Orb, Hercules & Love Affair, Logo i Fenech-Soler dołączają kolejni wykonawcy: Ladytron, Katy B i SebastiAN.

Ladytron chyba już nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba. Koncertowali u nas już nie raz, w tym m.in na siostrzanym festiwalu Selectora czyli Opener Festival. W 10 lat po ukazaniu się ich debiutu, szykują się do wydania albumu numer 5., z którego utworów na pewno nie zabraknie podczas krakowskiego koncertu. Miejmy jednak nadzieję, że obok tych nowych, pojawią się te dobrze znane i lubiane przez polską publikę piosenki.

Kathleen Brien, czyli Katy B ma swój płytowy debiut jeszcze przed sobą. Nosić ma on tytuł “On a Mission” i ma ukazać się nakładem Columbia Records już 4 kwietnia. Na tym albumie obok Katy pojawiają się również Ms. Dynamite i Magnetic Man. Jak młodej Brytyjce idzie pisanie chwytliwych piosenek mogliśmy sprawdzić słuchając jej singli, a jak radzi sobie na żywo, przekonamy się już niebawem.

Debiutancki krążek SebastiAN‘a również jest już w drodze (premiera planowana na maj). A tymczasem może się on pochwalić współpracą z Bloc Party, Klaxons czy Uffie, a na swoim koncie ma kilka wydanych EPek i soundtrack do filmu Romain Gavras’a “Notre Jour Viendra”. Do niego należy też wychwalany przez wielu remix “Killing In The Name” Rage Against The Machine.

Gosia Lewandowska