Aktualnościprzemek

Sen Spowodowany Przez Lot Pszczoły Wokół Owocu Granatu Na Sekundę Przed Przebudzeniem

Aktualnościprzemek

sen-pszczoay.jpg Sen Spowodowany Przez Lot Pszczoły Wokół Owocu Granatu Na Sekundę Przed Przebudzeniem

Taką nazwę nosi nowy klub na warszawskiej Pradze…

Kolejny szalony weekend w klubie o szalonej nazwie: Sen Spowodowany Przez Lot Pszczoły Wokół Owocu Granatu Na Sekundę Przed Przebudzeniem, w klubie, który mimo że na razie ?półotwarty?, to już przyciąga niebanalnymi imprezami w niebanalnym wnętrzu. W piątek i sobotę na Inżynierskiej 3 Sen Pszczoły pokaże kolejne pokłady swoich możliwości. A to wszystko – na końcu drugiego podwórka na Inżynierskiej 3.

Na Pradze powstało nowe miejsce ? klub o niebanalnych ambicjach kulturalnych. Wiele na wstępie wyjaśnia (a może komplikuje?) jego nazwa: Sen Spowodowany Przez Lot Pszczoły Wokół Owocu Granatu Na Sekundę Przed Przebudzeniem. Dalowskie inspiracje w nazwie mają swoje odzwierciedlenie w oryginalnym wnętrzu i wystroju. Oficjalne otwarcie Snu Pszczoły (bo tak skracana jest nazwa) dopiero w styczniu, ale miejsce to ma na koncie już kilka artystycznie wykręconych weekendów, m.in. Antyslam i Kino nieme z muzyką na żywo.

W najbliższy piątek (4.12) Sen Pszczoły zaprasza na występ grupy teatralnej Klancyk!, który rozpocznie się o 20:30. Klancyk! To teatr improwizowany, którego spektakle powstają na oczach widza, w wyniku spontanicznych reakcji i pomysłów publiki, z połączenia umiejętności improwizacyjnych oraz technik i struktur narracyjnych. Klancyk! zaprezentuje program pt. “Mam dobrą wiadomość: koń zjadł jabłko”. Po przedstawieniu goście zostaną uraczeni sporą porcją muzycznych oryginałów z płytoteki Dja Jakuba K.

Sobota (5.12) stanie pod znakiem rytmów funkowych podczas imprezy Funktastic! Legendarny Dj Que Sabroso zaprezentuje przekrój oldschoolowej muzyki funk lat 60-tych i 70-tych oraz nowszych nurtów, które z nich się wywodzą z takich jak muzyka electro. Do tego wszystkiego saksofon na żywo – a więc zabawa na parkiecie gwarantowana.

Sen Pszczoły to przestrzeń artystyczna, która powoli odsłania swoje możliwości i fragmenty. W pełnej okazałości i co najważniejsze – codziennie, będzie można odwiedzać to miejsce od stycznia. A na razie weekendowo, na końcu drugiego podwórka na Inżynierskiej 3.

Więcej informacji: http://przestrzeninzynierska3.blogspot.com