Aktualnościprzemek

Sfinks700 i Twin Prix presents: Pleasure Seeker

Aktualnościprzemek

Sfinks700 i Twin Prix presents: Pleasure Seeker

Na powakacyjne afterparty zapraszamy wszystkich do Sopotu.

Wakacje się kończą, pora wysypać piasek z butów, zapomnieć o szaleństwach lata i grzecznie ustawić się w kolejce do autobusu… Albo można jeszcze raz, zanim wszystkie obowiązki znów spadną na nas z góry, się wyszaleć. Można skorzystać z tego, że Sfinks, legenda trójmiejskiej sceny muzycznej znów tętni życiem, i wykorzystać ostatni podmuch lata, wycisnąć z niego jak najwięcej przyjemności. I po to jest właśnie Pleasure Seeker!

Pierwsza edycja, z występem Boy Division wypełniła Buffet w całości, ale to w Sfinksie zadomowi się teraz na dobre. Przy najlepszych DJach z Polski i zagranicy, najlepszych kawałkach house, electro, dubstepu i d’n'b znów będzie się można bawić do 5tej rano i wychodzić z klubu gdy ciągle jest jasno. Znów w Trójmieście zacznie się coś dziać!

Tym razem zagra dla Was kolektyw z Warszawy, który Trójmiejskie sceny zdobywał już nie raz. Double Trouble grali na wszystkich ważniejszych festiwalach w Polsce, odwiedzili większość ważniejszych klubów i grali z gwiazdami światowego formatu. Nikt tak jak oni nie potrafi z lekkiego, bujającego french touchu, przejść w skoczną, ostrą elektronikę, nikt nie ma takiego wyczucia parkietu.

Następnym gościem będzie DJ+1, czyli Brytyjczyk, który regularnie odwiedza większe kluby stolicy, i jeszcze nie widział niezadowolonych klubowiczów. Jego występy to połączenie normalnego setu z performancem, a sety to mieszanka energicznego electro z kawałkami o których nikt by nie pomyślał, że sprawdzają się na parkiecie.

A na dokładkę, Twin Prix, gospodarze i rezydenci klubu SFINKS 700, którzy już nie raz udowodnili, że ciężki dubstep i dobre electro to to, co ludzie z Trójmiasta kochają nad życie. Fontannę opanują Neon Inn, którzy uspokoją wszystkich, którzy będą chcieli lekkiej, zwiewnej mieszanki housu i french touchu.

Czy można to ominąć?

Sfinks 700
02.09.2011 (piątek)
Start: 22:00
Wjazd: do 22:00 – free, 22:00-02:00 – 5zł, 02:00-05:00 free

Main Electro & Dubstep Stage
Double Trouble (W-wa)
Dj + 1 (UK)
Twin Prix (Gdańsk)

Fontanna House & Techno Stage
Neon Inn (Gdańsk)

Wkrótce dokładna rozpiska godzinowa imprezy

info: materiały prasowe organizatora

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydarzenia