Aktualnościprzemek

Sztuczki Niewinnych Czarodziei

Aktualnościprzemek

Sztuczki Niewinnych Czarodziei

Urodziny i otwarcie nowego klubu.

Jeden z najstarszych kolektywów didżejskich w naszym kraju skupiający tak znakomitych dj-ów jak Envee, Maceo Wyro, Jealo i Misty obchodzi 10 urodziny. W nowym przygotowywanym do otwarcia klubie Sztuki&Sztuczki.

To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc. Po raz pierwszy otworzą się wnętrza klubu, który powstaje w sercu miasta i chce zrobić wiele dobrego w życiu kulturalno-klubowo-imprezowym. Klub będzie nazywał się Sztuki&Sztuczki i zacznie permanentną działalność w połowie października. Ale to tylko tło – najważniejsze, że po raz pierwszy od lat na jednej scenie spotkają się w komplecie Niewinni czarodzieje!

Bohaterowie wieczoru to jeden z pierwszych kolektywów dj-skich, jaki zawiązał się w Polsce. Grupa powstała we wrześniu 2002 roku z inspiracji filmem Andrzeja Wajdy ( “Niewinni czarodzieje” z 1960 roku), aby promować nowoczesne wysublimowane gatunki muzyki tanecznej.

Co działo się przez ostatnie 10 lat, jakie są plany na przyszłość i co z tego wyniknie, zobaczycie i usłyszycie już 28 września w miejscu, gdzie powstają Sztuki&Sztuczki, które mają ambicje być nową jakością na mapie klubowej Polski. Oficjalne otwarcie tego wyjątkowego miejsca nastąpi 12 października.

Będzie to więc jedyna w swoim rodzaju niepowtarzalna i magiczna noc, którą z pewnością zapamiętamy na długo.

10-lecie kolektywu Niewinni Czarodzieje
piątek 28 września
Sztuki&Sztuczki – otwarte przed otwarciem
wejście wyjątkowo od Szpitalnej 8
godz. 21
wstęp 20 zł
Facebook

info: materiały prasowe