Aktualnościprzemek

Tommy Cash w Polsce!

Aktualnościprzemek

Tommy Cash w Polsce!

Real Proffesional Rap Superstar – tak o sobie mówi estoński raper skandalista Tommy Cash. Sporo autoironii, prowokacji i przechwałek już 18 listopada na warszawskim koncercie w Cafe Kulturalna.

Tommy Cash urodził się w Estonii. Zanim wziął się na poważnie za muzykę, pracował w kinie, kelnerował, tańczył w różnych programach rozrywkowych. Dobrze czuł się na scenie. Przełomowym momentem były wygłupy freestylowe, które uskuteczniał ze swoimi przyjaciółmi. Okazało się, że to co prezentuje podoba się zgromadzonej publiczności. Wtedy postanowił rzucić robotę i zająć się solowym projektem na poważnie.

W 2014 pojawił się jego debiutancki album “Euroz Dollaz Yeniz”. Od wydania tego albumu Tommy udowadnia, że nie jest tylko sezonowym żartem z  internetu ubranym w dres Adidasa, koszulkę na ramiączka i klapki. Szybko zdobył popularność – na początku w Estonii i pozostałych krajach bałtyckich, później w Rosji, a teraz podbija Europę Zachodnią.

Każde jego wyjście na scenę to koktajl Mołotowa. Nowoczesne elektroniczne brzmienie koresponduje z anglojęzycznym rapem z twardym rosyjskim akcentem. Amerykańskie wpływy mieszają się z postsowiecką rzeczywistością, ozdobioną cygańskim szykiem.

Debiutancki album “Euroz Dollaz Yeniz” można pobrać za darmo na stronie internetowej muzyka http://www.tommycashworld.com/

Szczegóły koncertu:
18 listopada, 22:00-00:00
Cafe Kulturalna, Pl. Defilad 1, Warszawa
Link do wydarzenia na FB: Tommy Cash
Bilety dostępne na Going:
I pula: 35 zł – wyprzedana!
II pula: 40 zł
III pula: 45 zł


Kamil Pawłowski