Aktualnościprzemek

Trasa koncertowa Neurasji

Aktualnościprzemek

Trasa koncertowa Neurasji

Już dziś pierwszy koncert na trasie promujący debiutancki album grupy.

Debiutancka płyta zespołu Neurasja o tym samym tytule już od tygodnia do kupienia w sklepach. Dziś z kolei, zespół rozpoczyna koncertowanie w Polsce. Neurasja zawita do sześciu polskich miast.

Oto opinie o zespole:

“Neurasja to przykład innej wrażliwości na muzykę. Alternatywa wobec tego, co dominujące i tego, co niezależne. Echo śpiewu w śpiewającej duszy, poszukującej rezonansu, odzewu i wspólnoty z tym, co, jak dotąd, jeszcze niepoznane.” Sławomir Gołaszewski

“Mało dźwięków, mało słów, a jednak od debiutu Neurasji trudno się oderwać. Nowy projekt muzyków Alamut to piosenki postawione na głowie. W ten sposób nie gra nikt.”
Wojtek Lada, “Uważam Rze”

“”Neurasja” to odważna płyta. Pełna delikatności, subtelności i swobody jednocześnie. Intymna – muzycznie i tekstowo. O ponadprzeciętnym zagęszczeniu emocji na nutę.”
tegosłucham.pl

“Z albumem tym jest trochę jak z jazdą polską koleją. Niby wolno, niby spokojnie, a podróż ta i tak potrafi przyprawić człowieka o ciarki na plecach. Choć wiesz, że nie powinno wydarzyć się nic nadzwyczajnego, minuty te spędzasz w pełnym skupieniu i wychwytujesz nawet najdrobniejszy szmer. Gdzieś w połowie drogi, gdy już zaczynasz się relaksować, nagle przygoda nabiera tempa.”
Artur Kasprzyk

Skład koncertowy:
- Asja / wokal
- Karol Czajkowski / gitara
- Wojtek Traczyk / bas
- Hubert Zemler / perkusja
- Marcin Ciupidro / Philicorda, wibrafon, Korg

Rozkład jazdy:
21.10 – Warszawa / Pracovnia
22.10 – Gardzienice / Ośrodek Praktyk Teatralnych
2.11 – Wrocław / Puzzle
3.11 – Poznań / Studio Radia Emaus – transmisja koncertu
4.11 – Poznań / Fabrika
9.11 – Toruń / Lizard King (+ ET Tumason)
10.11 – Kraków / Teatr Nowy

źródło: materiały prasowe Neurasji