#2 Trzydwa%UHT

#2 Trzydwa%UHT

Druga wideosesja. Znowu pada. Trzydwa%UHT przyjechało z rodzinnego Raciborza do Warszawy na koncert w radiowej Trójce. Na występ w ogrodzie na Myśliwieckiej niestety nie zdążyłem. Zdążyłem za to zjeść obiad z zespołem i doczekać deszczu. Pomysłów na nagranie było co najmniej kilkanaście – większość lejący deszcz zniweczył. Stanęło na tym, że trzeba ruszyć piechotą i znaleźć dogodne miejsce. No i wylądawaliśmy pod mostem (albo raczej wiaduktem). Najważniejsze, że deszcz za bardzo nie przeszkadzał i zespół odnalazł się w tej urbanistycznej scenerii.

Trzydwa%UHT – Międzywiersz

Ruszyliśmy dalej. Tym razem dość szybko zapadła decyzja, żeby wejść do pubu obok – piwo na stół, papierosy i w pustym barze zabrzmiał “Przyjdź mi do głowy”. Panowie z zespołu zaczęli bawić się tym utworem, co możecie zobaczyć pod koniec poniższego wideo.

Trzydwa%UHT – Przyjdź mi do głowy

Okazało się, że to był dopiero początek przygody. Droga powrotna, w której przez chwilę towarzyszyłem zespołowi była zmaganiem się z korkiem spowodowanym przez manifestujących tego dnia związkowców Solidarności. Na dokładkę drugi samochód, w którym znajdowała się większość Trzydwa%UHT stanął po środku miasta – zabrakło paliwa. Miałem pomóc zespołowi, dostarczyć benzynę jednak też miałem ogromnego pecha i moja pomoc okazała się niemożliwa, gdy karta kredytowa odmówiła posłuszeństwa. Niezapomniany dzień.