Aktualnościprzemek

Urbanator Days w trasie

Aktualnościprzemek

Urbanator Days w trasie

Siódma edycja muzycznych warsztatów z Michałem Urbaniakiem.

Michał Urbaniak po raz kolejny w roli przewodnika, zabierze kilkoro miłośników muzyki w podróż w świat unikatowych dźwięków. Jest to możliwe dzięki kolejnej edycji Urbanator Days, która od 21 września zacznie krążyć po Polsce. Zacznie w Radomsku, następnie odwiedzi Łódź, Kutno i Białystok. We wszystkich miastach impreza zaplanowana jest na dwa dni: pierwszego odbędą się warsztaty na które wstęp dla publiczności jest wolny, drugiego koncert i jam session.

Jak zapewniają organizatorzy “Urbanator Days to wspólne granie, improwizowanie (jam session), swobodna wymiana pomysłów i wiedzy w niepowtarzalnej atmosferze, z niesamowitą twórczą energią!”. Do wspólnego zgłębiania muzycznych tajemnic zapraszają zarówno osoby już związane z aktywnym muzykowaniem, studentów, uczniów szkół muzycznych, ale także amatorów i osoby, które dotychczas nie zajmowały się muzyką od strony praktycznej. Nie ważne czy śpiewasz, grasz lub rapujesz, jeśli tylko robisz to z sercem, z pewnością znajdziesz dla siebie miejsca pośród grona warsztatowiczów.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są na oficjalnej stronie Urbanator Days bądź na Facebooku. W Łodzi osoby zainteresowane mogą także zgłaszać się bezpośrednio do Klubu Wytwórnia. Zapraszamy.

Radomsko
Miejski Dom Kultury
ul. Brzeźnicka 5
21 września warsztaty i spotkanie (wstęp wolny)
22 września koncert/jam session

Łódź
Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29
23 września warsztaty (wstęp wolny)
24 września koncert/jam session
Bilety na koncert/jam session (miejsca siedzące nienumerowane):
40 zł z kartą klubu Wytwórnia
50 zł bez karty klubu Wytwórnia
Zapisy na warsztaty odbywają się w Wytwórni do dnia 20 września tel.: (42) 639 55 55, (42) 639 55 01 lub biuro@wytwornia.pl oraz na Facebooku Wytwórni.

Kutno
Centru Teatru Muzyki i Tańca
ul. Teatralna 1
3 października warsztaty (wstęp wolny)
4 października koncert/jam session

Białystok
Spodki
ul. Św. Rocha 14
12 października warsztaty (wstęp wolny)
Białystok
Kino Forum
ul. Legionowa 5
13 października koncert/jam session

Sandra Kmieciak