Aktualnościprzemek

Wooded Festival 2015 ma dla siebie miejsce!

Aktualnościprzemek

Wooded Festival 2015 ma dla siebie miejsce!

Ruszyła też przedsprzedaż biletów.

Pierwsza edycja Wooded Festival odbędzie się we Wrocławiu. Organizatorzy zdradzili dokładną lokalizację tego wydarzenia oraz uruchomili sprzedaż biletów.

Poszukiwania idealnej lokalizacji dla festiwalu Wooded trwały prawie dwa lata – mówi Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy festiwalu. – W tym czasie obejrzeliśmy we Wrocławiu mnóstwo miejsc różnej powierzchni, aż w końcu wpadliśmy na Centrum Kultury Zamek Leśnica. Urokliwe miejsce w przepięknej scenerii, blisko natury a jednocześnie z dostępem do niezbędnych udogodnień. Największym atutem jest jego położenie – oddalony nieco od centrum miasta teren jest bardzo dobrze skomunikowany – dociera tu zarówno tramwaj, jak i autobus czy kolej. To będzie na pewno spora zaleta dla podążających na nasz festiwal.

Wooded Festival to kontynuacja działań poprzednich eventów Garden i Made in Poland jak i uznanej Imprezą Roku 2013 – Pets Recording Night. Projekt Wooded został stworzony na początku 2014 roku przez znanych na całym globie polskich dj’ów i producentów Catz ‘ N Dogz oraz agencji C&C Bookings i Feast Artists. Głównym celem jest promowanie polskiej sceny klubowej nie tylko w kraju ale również, ze względu na rozpoznawalność Catz ‘n Dogz, poza jego granicami.

Do sprzedaży trafiły już pierwsze bilety. Specjalna promocyjna pula wyprzedała się w 30 minut! Obecnie można kupić wejściówki za 79 PLN. Po ich wyprzedaniu cena wzrasta do 99 PLN. Bilety można zamówić za pośrednictwem bileterii internetowej Biletomat.pl

Pierwsze nazwiska artystów którzy wystąpią na Wooded Festival 2015 zostaną ogłoszone na początku marca.


Wooded Made In Poland

WOODED Festival 2015

Data: 13.06 (sobota)

Zamek Leśnica, Wrocław

pl. Świętojański 1

Facebook

Źródło: materiały prasowe