Relacjeprzemek

WrocLove Fest 2017 w Centrum Historii – dzień drugi

Relacjeprzemek

WrocLove Fest 2017 w Centrum Historii – dzień  drugi
Wrocław/17.06.2017

Cztery koncerty, cztery żywioły.

Cztery koncerty. Cztery totalnie różne energie, różne gatunki, rożne staże sceniczne, a wszyscy artyści, czy w słońcu, czy w deszczu, dali z siebie wszystko, co najlepsze dla wrocławskiej publiczności.

Daria Zawiałow

Tegoroczna debiutantka. “Malinowy chruśniak” z płyty “A, kysz!” będzie pewnie już jej utworem sztandarowym. A podobnych, bardzo dobrych melodyjnych piosenek ma na płycie mnóstwo. Nie wiedzieć skąd, widziałam lub słyszałam opinię, że Daria na scenie nie daje sobie jeszcze dobrze rady. Wtem! Staje przed nami wokalistka profesjonalna, pełna energii, która wie czego chce, wie o czym śpiewa i robi to bardzo, bardzo dobrze! Co prawda można było zwątpić przez początkowe problemy techniczne, z którymi organizatorzy na szczęście zdążyli się uporać.

Miuosh

Człowiek, który przez swoje fascynacje opuścił hip-hopowy grajdół i jest zapraszamy na mainstreamowe festiwale. Jego najnowsza płyta “POP.” to współpraca m.in. z takimi artystami jak Smolik, Kasia Nosowska, Kasia Golomska (Lilly Hates Roses) czy Organek. Niestety tym razem bez gości, za to wraz z orkiestrą FDG Records. Hip-hop z towarzyszeniem sekcji dętej i z pięknymi gitarowymi solówkami to jeszcze nie jest codzienny widok. Za to niesie genialne połączenie stylów.

Kev Fox/Smolik/Skubas

Kolaboracja Keva Foxa i Smolika choć może miała być krótkoterminowa, rozrosła się do długotrwałej relacji, z długoterminowej relacji natomiast mamy co rusz dawkę pięknych, melancholijnych piosenek, jak ostatni singiel, “Queen of Hearts”.

Hey

And the last but not least, zespół oraz osoba, których nikomu przedstawiać nie trzeba, bez względu na wiek, wyznanie, zainteresowania czy gust muzyczny. Kasia Nosowska, choć nie ruszyła się na scenie więcej niż na wdech, rozruszała wrocławską publiczność (inna rzecz, że w końcu przestało padać) serwując z zespołem zestaw hitów, od “Błysku”, po “Teksańskiego”.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Tekst +  zdjęcia: Maria Grudowska