Aktualnościprzemek

Zmiana miejsca wiosennego OFF Clubu

Aktualnościprzemek

off-festiwal.jpg Impreza zostaje przeniesiona do Teatru Gugalander, program pozostaje bez zmian.

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, OFF Festival Club Katowice, który odbędzie się 16 kwietnia, został przeniesiony do Teatru Gugalander (ul. Jagiellońska 17A, Katowice). Program imprezy pozostaje bez zmian – wystąpią Niwea (tuż przed premierą drugiego albumu!), Kid606, Zs i legenda noise’u – Merzbow.

Jeśli spodziewacie się wieczoru z muzyką lekką, łatwą i przyjemną, możecie być w szoku. “Na żywo jesteśmy niewiarygodnie wymagający zarówno wobec słuchacza, jak i wobec samych siebie. Ta muzyka boli” – powiedział Sam Hillmer, lider Zs, w wywiadzie dla Era Music Garden.  “Myślę, że z naszego koncertu nie wyjdą zawiedzione te osoby, które cenią sobie fizyczną i emocjonalną intensywność. Owszem, jeśli brać pod uwagę samą estetykę muzyki Zs to na pewno nie jest ona najłatwiejsza do przyswojenia, ale w sytuacji koncertowej jest to niezwykłe przeżycie. Zapewniam niezdecydowanych, że kiedy gramy, bez względu na to, jaką muzykę akurat wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawić, iż widzowie czują się zjednoczeni, nie zaś wyalienowani” – dodał w rozmowie z Onet.pl.

Koncert to będzie wyjątkowy, nie tylko ze względu na natężenie hałasu, ale również dlatego, że będziecie mieli rzadką okazję zobaczyć Merzbow z perkusistą! Na bębnach japońskiego cesarza noise’u wspomagać będzie Balazs Pandi, znany z takich formacji, jak Otto von Schirach, Venetian Snares czy The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble.

Wejście: 18.00
Niwea 19.00-19.45
Kid 606  20.15-21.00
Zs 21.30-22.30
Merzbow 23.00-00.00

Bilety na OFF Festival Club (55 złotych w przedsprzedaży) do nabycia w sieci Eventim.

info: materiały organizatora.