Sampha w Warszawie

Sampha w Warszawie

Artysta wystąpił w klubie Hybrydy.

3 utwory

1. Sampha - "Blood On Me"

2. Sampha - "Too Much"

3. Sampha - "Plastic 100°C"

Długo oczekiwaliśmy na przyjazd do Polski tego brytyjskiego wokalisty i producenta. Mimo że Sampha nie wydał jeszcze ani jednej płyty, jego dorobek muzyczny jest imponujący – poza udziałem w wielu projektach topowych artystów (m.in. SBTRKT, Solange, Drake, Jessie Ware, Frank Ocean, Lil Silva), Brytyjczyk jest autorem dwóch EP-ek i kilku singli.

Teraz przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty, której przedsmak mogliśmy posłuchać w miniony czwartek w warszawskim klubie Hybrydy. Uczestnictwo w jednym z pierwszych na europejskiej trasie koncertów tego brytyjskiego producenta i songwritera było niewątpliwą przyjemnością. Poza utworami z EP-ki “Dual” oraz dwoma wypuszczonymi w 2013 roku singlami “Too Much”, “Happens”, pojawiły się także najnowsze utwory, m.in. singiel “Blood on Me” i – na bis – niewydany jeszcze, ale brzmiący wspaniale “No One Knows Me (Like the Piano)”.

Dla tych, którym nie udało się dotrzeć na koncert jest jeszcze nadzieja – artysta zapowiedział powrót do Polski w marcu. Miejmy nadzieję, że po ukazaniu się debiutu, będziemy mieli okazję usłyszeć więcej nowych kompozycji.

 

3 utwory

1. Sampha - "Blood On Me"

2. Sampha - "Too Much"

3. Sampha - "Plastic 100°C"