Fotorelacja z festiwalu Audioriver
bonobo square.jpg

3 utwory

1. Bonobo - "Cirrus"

2. Catz n'Dogz, Robert Owens - "Fine Feelings"

3. Amelie Lens - "Follow"

Pojechaliśmy do Płocka i przywieźliśmy trochę fotek z koncertów. Jak zawsze bawiliśmy się świetnie, chociaż zapowiedziany line-up powodował pewien niedosyt. Stali bywalcy festiwalu mogli zauważyć, że spora część headlinerów występowała już na wcześniejszych edycjach festiwalu (np. Gorgon City, Ben Kolck, John Talabot czy coroczna już gwiazda - Damian Lazarus). Nie przeszkodziło to jednak organizatorom kolejny raz wyprzedać wszystkie bilety - grono wiernych fanów festiwalu dopisało w stu procentach! „Świeży” line-up, zdaje się, nie jest najważniejszą kwestią dla audioriverowiczów.

My zresztą też nie kręciliśmy nosem, ponieważ żaden z artystów, których widzieliśmy, nie zawiódł naszych oczekiwań, a wrażenia akustyczne i wizualizacje jak zawsze wprawiły w zachwyt. Może to magia zaćmienia księżyca, a może upalny, imprezowy klimat płockiej plaży? Jedno jest pewne - Audioriver to obowiązkowa pozycja wśród wakacyjnych festiwali dla wszystkich interesujących się muzyką elektroniczną. Za rok pewnie znowu tam zajrzymy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (na zdjęciach Last Robots, Bonobo, Architectural, Bjarki, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Gorgon City, Patife, Kamp!, The Glitch Mob):

3 utwory

1. Bonobo - "Cirrus"

2. Catz n'Dogz, Robert Owens - "Fine Feelings"

3. Amelie Lens - "Follow"